Vəzifə başında dünyasını dəyişən məmurlarımız - Siyahı

Baxış sayı: 
153
0  
0  

Milli Məclisin üzvü, Cəbrayıl rayonundan deputat Astan Şahverdiyev dünən – 15 aprel tarixində 71 yaşında vəfat edib. Bu fakt vəzifə başında dünyasını dəyişən məmurlarımızı gündəmə gətirib.
Axar.az son illərdə vəzifə başında dünyasını dəyişən məmurlardan bəzilərini təqdim edir:
1. Abbas Vəlibəyov, səhiyyə nazirinin birinci müavini – 8 aprel 2018.
2. Abbas Ələsgərov, Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri – 18 fevral 2018-ci il.
3. Mərdan Mərdanov, Maliyyə Nazirliyinin İnfrastuktur təyinatlı layihələrin maliyyəsi şöbəsinin müdiri - 22 mart 2017-ci il.
4. Natiq Əliyev, Azərbaycanın Energetika naziri – 8 iyun 2017-ci il.
5. Rauf Pənahov, Bakı şəhər İcra Hakimiyyəti başçısının müavini - 7 iyun 2017-ci il.
6. Ağamustafa Vahidov, Şamaxı Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının müavini – 8 dekabr 2017-ci il.
7. Harun Vahabov, Azəriqaz İstehsalat Birliyinin Şikayətlərin araşdırılması şöbəsinin rəisi - 14 avqust 2017-ci il.
8. Mehdi Əsədov, Bakı Apellyasiya Məhkəməsinin hakimi, Mülki kollegiyanın sədri vəzifəsini icra edən - 30 sentyabr 2017-ci il.
9. Arif Vəliyev, Dövlət Statistika Komitəsinin sədri – 23 iyun 2014-cü il.
10. Həsənəli Qədimov, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin Azərpoçt MMC-nin baş direktor müavini - 6 iyun 2015-ci il.
11. Abbas Salmanov, Azərbaycanın baş xəzinədarı - 14 aprel 2015-ci il.

Загрузка...
Загрузка...