"Neftçi" - “Bney Yehuda”: son saniyələrdə möcüzə - YENİLƏNDİ

Baxış sayı: 
38
1  
0  

Matçın ikinci hissəsinə əlavə olunmuş 7-ci dəqiqədə "Neftçi" Namiq Ələsgərovla hesabı bərabərləşdirdi: 2-2. Matç bu hesabla başa çatdı.
 
***
 
21:44
 
"Neftçi" 43-cü dəqiqədə toplardan birini əvəzini çıxdı: 1-2
 
***
 
21:37
 
"Bney Yehuda" 36-cı dəqiqədə hesab arasındakı fərqi 2 topa çatdırdı: 0-2
 
***
 
21:27
 
26-cı dəqiqədə qonaq komanda hesabı açdı. Tambi Saqam fərqləndi: 0-1
 
***
 
21:00
 
"Neftçi" - “Bney Yehuda” matçı başladı.
 
***
 
19:40
 
"Neftçi" və İsrailin "Bney Yehuda" komandalarının UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyunu üçün start heyətləri açıqlanıb.
 
Komandalar meydana aşağıdakı "11-lik"lə çıxacaqlar.
 
"Neftçi": 1. Səlahət Ağayev, 5. Anton Krivotsyuk, 6. Voyislav Stankoviç, 8. Emin Mahmudov (k), 10. Dario Federiko, 11. Vangelis Platellas, 19. Rauf Əliyev, 25. Kiril Petrov, 26. Ömər Buludov, 28. Stiven Monroz, 93. Soni Mustivar.
 
Ehtiyat oyunçular: 30. Aqil Məmmədov, 3. Mamadu Mbodj, 7. Namiq Ələsgərov, 9. Baqali Dabo, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Tural Axundov, 36. Mamadu Kane.
Baş məşqçi: Roberto Bordin.
 
"Bney Yehuda": 1. Emiliyus Zubas, 3. Dan Mori (k), 5. Daniel Feltser, 6. Amir Rustom, 8. Şey Mazor, 9. Dor Jan, 11. Məhəmməd Qadir, 16. Avişay Kohen, 19. Vafuqossani İsmaila Soro, 21. Tambi Saqas, 24. Alban Pnişi.
 
Ehtiyat oyunçular: 55. Yehonatan Şabi, 4. Paz Ben Ari, 7. Dor Koçav, 15. Ariel Lazmi, 23. Ben Şimoni, 26. Roey Ben Şimon, 77. Şemor Tsaadon.
 
***
 
08:15
 
“Neftçi” komandası bu gün UEFA Avropa Liqasında növbəti oyununu keçirəcək.
 
Publika.az xəbər verir ki, paytaxt təmsilçisi III təsnifat mərhələsinin ilk matçı çərçivəsində İsarilin “Bney Yehuda” klubunu qəbul edəcək. “Bakcell Arena”da baş tutacaq görüş saat 21:00-da start götürəcək.
 
Avropa Liqası
 
III təsnifat mərhələsi, ilk oyun
 
21:00. “Neftçi” – “Bney Yehuda”
 
Baş hakim: Kərim Abed
 
Yan xətt hakimləri: Hiçam Zakrani və Mikael Berçebru
 
Dördüncü hakim: Floran Batta (hakimlər briqadası Fransadandır)
 
UEFA nümayəndəsi: İonel Piskanu (Rumıniya)
 
Hakim-inspektor: Kyell Alset (Norveç)
 
Bakı, “Bakcell Arena”

Загрузка...
Загрузка...